FORUM DLA KARPIARZY

Forum karpiowe dla wszystkich i o wszystkim

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

WITAMY NA NASZYM FORUM.......................JESTEŚMY PRZYJAŹNIE NASTAWIENI DO KAŻDEGO KARPIARZA.PISZEMY TYLKO TO CO PRZEŻYLIŚMY OSOBIŚCIE. NIE OPISUJEMY SPRZĘTU KTÓREGO NIE MIELIŚMY W RĘKACH,POZA NOWOŚCIAMI.NIE PODAJEMY JAKICHKOLWIEK INFORMACJI NIE SPRAWDZONYCH I TAKICH KTÓRE BY KOGOKOLWIEK OBRAŻAŁY.POPIERAMY WSZYSTKIE ORGANIZACJE KARPIOWE,TEAMY I SAMOTNIKÓW.........UŻYTKOWNICY KTÓRZY BĘDĄ KOGOKOLWIEK OBRAŻALI CZY UŻYWALI SŁÓW NIECENZURALNYCH ZOSTANĄ ZBANOWANI NA POZIOMIE IP............ŻADNE WPISY DOTYCZĄCE KARPIARSTWA NIE BĘDĄ CENZUROWANE.........NIE MA NA TYM FORUM ŻADNYCH UKRYTYCH DZIAŁÓW
ZŁÓW I WYPUŚĆ - JESTEŚ CZĘŚCIĄ PRZYRODY, CHROŃ JĄ WSZĘDZIE

#1 2010-04-29 12:09:29

kuba

Nowy użytkownik

1426749
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 7
Punktów :   

DAIWA WINDCAST Z MODEL 2010

PRZEDSTAWIAM NOWY KRÉCIOŁ DAIWY A MIANOWICIE MODEL Z , NARAZIE PRODUKOWANY JEST W  3 WERSJACH  S,X,Z OSTATNI MODEL  SPRZEDAWANY JEST JEDYNIE W ANGLI I NIEKTÓRYCH KRAJACH W EUROPIE W PL JESZCZE NIEDOSTĘPNY , CENA W ANGLI Z WYSYŁKA TO OKOŁO 160 F A W EUROPIE OKOŁO 200 EURO , MODEL Z CECHUJE SIE OLSNIEWAJACYM WYGLADEM MINIMALNA WAGĄ 580 GRAM POSIADA AUTENTYCZNE CZESCI Z BASIAIR TAKIE JAK RĄCZKA , DMUCHANY KABŁĄK AIR BAL  ,MOC DRAGA OKOŁO 15 KG  , 102 CM JEDEN OBRÓT KORBKI PRACA NICZYM KOŁOWROTEK DO SPININGU ,NAJWYZSZEJ KLASY SYSTEM QD STOSOWANY W BASIACH I TOURNAMENTACH ISO W KOMPLECIE DODATKOWA SZPULA I PODKŁADKI DO REGULOWANIA
/NAWOJU ŻYŁKI ,POLECAM BO NAPRAWDE WARTO http://img709.imageshack.us/i/dscf6036y.jpg/
http://img143.imageshack.us/img143/7571/eeecw.jpg

Offline

 

#2 2010-04-29 12:38:10

Andrzej_Goluchowski

Gość

Re: DAIWA WINDCAST Z MODEL 2010

Napisz mi Kuba czy ten kołowrotek ma sztywny czy miękki korpus,obudowę

 

#3 2010-04-29 12:43:20

kuba

Nowy użytkownik

1426749
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: DAIWA WINDCAST Z MODEL 2010

absolutnie sztywną zadnych luzów moc to ponad 15 kg qd wiec stworzony do maksymalnych obciążeń posiada system worm shaft wiecej fotek tego kołowrotka znajduje sie w linku  ,po odpaleniu po prawj stronie pokaze sie reszta fotek, jesli ktos chce inne fotki chetnie zrobie

Offline

 

#4 2010-06-04 11:42:30

 kony

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-03
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: DAIWA WINDCAST Z MODEL 2010

Ja lowie na windcasty S od lutego i poki co jestem z nich zadowolony. Cena w UK to £69,99 za sztuke.

Offline

 

#5 2010-08-12 14:48:55

lukaniu30

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: DAIWA WINDCAST Z MODEL 2010

Witam Wszystkich! Jestem nowym uczestnikiem tego forum. Windcasta s posiadam od marca b.r. Jak dla mnie spisuje sie rewelacyjnie (karpiuje od niedawna i nigdy nie lowilem kreciolem tej klasy co daiwa windcast s ) Wlasnie nie wiem do czego sluza te czerwone podkladki ktore otrzymalem w komplecie i gdzie powinienem je zamontowac? Prosze o pomoc!

Offline

 
ZŁÓW I WYPUŚĆ-KAŻDĄ RYBĘ....DBAJ O PRZYRODĘ WSZĘDZIE.....JESTEŚ JEJ CZĘŚCIĄ

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhimavanti naruto1598 wesolakompania